Schaatsclub De Vennen

Home » Nieuws » Nieuws 2016 » KBT 13-2-2016

KBT 13-2-2016

Uitslag van het Kleine Banen Toernooi op 13 februari 2016 in Tilburg

Klik hier voor de uitslag en het klassement.

Zaterdag 13 februari was het weer zover, het 4e kleine banen toernooi. We mochten allemaal uitslapen en stonden om half 11 klaar bij het IJssportcentrum Tilburg. Dit keer reden alleen de meisjes en jongens pupillen A, B, E en F. Drie pups van onze club stonden aan de start, Gijs van der Linden, Joes Veeke en Thijs van Berkel. Loek Schellekens was helaas ziek. Gijs reed 2 ritten over de 500m. Joes en Thijs over de 500 – 1500. Alle 3 super gereden! Ook hebben ze allemaal meegedaan aan de marathon en ondanks dat dat toch best een beetje spannend is, hebben ze ook dat erg goed gedaan. Thijs helaas wel gevallen maar dat heeft niemand gezien.

De volgende en tevens laatste keer is op 5 maart in Breda. We hebben er zin in!
Veerle


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Clubsponsors
van Zon timmerwerken
Bakkerij van Hulten
van Bommel schoenen
Van Der Linden
Physique
Van Dam en Partners
Ruud! sport
Bij Wout
Kees vd Bruggen
John van Dijck
vb2 vastgoed
nanodialysis
FTC advies
ligtvoetshoes
root
MMBouw
Cleijsen
Mutsaers
vanDamflowers
Stokske
%d bloggers liken dit: