Schaatsclub De Vennen

Home » Nieuws » Nieuws 2016 » Laatste les 2016

Laatste les 2016

Laatste jeugdschaatsles van 2016

De jeugdschaatsers die op zaterdagmiddag van 16.00 tot 16.45 uur les hebben van trainer Frank, werden de laatste schaatsles van 2016 getrakteerd op enkele pittige uitdagingen.
Ze moesten o.a. een aantal malen rechtsom schaatsen over de baan. Ook deden ze wat ze eigenlijk het allerliefste doen: estafette schaatsen, waarbij 2 groepen tegen elkaar strijden welke groep als snelste over de finish is. Elke keer wordt er weer bloedfanatiek geschaatst. En de sfeer onderling is geweldig!
Alle jeugdschaatsers, complimenten voor jullie inzet en gedrevenheid. En we gaan er een hele mooie 2e seizoenshelft van maken samen.

20161217_173654-900x675Een deel van onze jeugdschaatsers, die op zaterdagmiddag van 16.45 tot 18.00 uur schaatsles hebben, werden tijdens de laatste schaatsles van 2016 op 17 december getrakteerd op enkele leuke spelvormen op het ijs.
Dit werd gedaan op initiatief van trainer Jan van de Wiel. De schaatsers moesten onder andere een parcours afleggen met ballonnen, met kussens en met oude binnenbanden elkaar voorttrekken. Het werd een hilarisch schouwspel, tot groot plezier van de trainers en ook de jeugdschaatsers. Af en toe kon ook de valtechniek worden bijgeschaafd door sommigen. Het werd een strijd tussen de jongens en de meisjes en het ging er fel aan toe.
Moe en voldaan kon iedereen na de les weer huiswaarts om op te laden voor de 2e helft van het schaatsseizoen.

Frank van Elderen

 

Kijk voor meer foto’s onder “Multimedia”


1 reactie

  1. jan van de wiel schreef:

    Deze spelvorm zal jaarlijks terugkomen

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Clubsponsors
van Zon timmerwerken
Bakkerij van Hulten
van Bommel schoenen
Van Der Linden
Physique
Van Dam en Partners
Ruud! sport
Bij Wout
Kees vd Bruggen
John van Dijck
vb2 vastgoed
nanodialysis
FTC advies
ligtvoetshoes
root
MMBouw
Cleijsen
Mutsaers
vanDamflowers
Stokske
%d bloggers liken dit: